Dzień dobry

.
.
.

    Jestem autorką Berenike. Miło mi Cię tu gościć.

Berenike powstała z poczucia braku. Poczucia braku takiego miejsca w Internecie, które w fajny i czysty sposób inspirowałoby, motywowało i wpierało osoby przeżywające choroby tak dużego kalibru, jakim jest nowotwór. Takiego, które byłoby kołem ratunkowym dla rodzin i przyjaciół osób zmagających się z trudami choroby.

Umówmy się. Na Berenike nie ma osób „chorych”. Są zdrowiejące, są uczące się, są przeżywające życiowe wyzwanie jakim jest choroba nowotworowa i jej następstwa. Blog ten ma za zadanie podsuwać sprawdzone rozwiązania i skuteczne ułatwienia, a nie generować strachu. Dość jest już go na wszelkich forach o tematyce nowotworowej.

Rak to nie wyrok, tylko diagnoza. Skoro już się przydarzyła, po prostu trzeba stawić jej czoła najlepiej, jak potrafisz.

Przejrzyj proszę moje wpisy i sprawdź, jak mogę Ci w tym pomóc.

                                                                                                                                         Agnieszka

 

 

Coma Berenices

Dlaczego.

 

 

 


Wyłączenie odpowiedzialności
Wpisy umieszczone na blogu przedstawiają wyłącznie osobiste refleksje wyklarowane w kontekście własnych przeżyć i doświadczeń. Pamiętaj proszę, że piszę wyłącznie o tym, co mi pomogło, bądź sądzę, że mogłoby mi pomóc. Pamiętaj, że każda historia choroby jest inna, nasz stan zdrowia zależy od wielu różnych zmiennych i to, co sprawdziło się w moim przypadku niekoniecznie sprawdzi się w Twoim. Treści zawarte na blogu Berenike.pl należy traktować wyłącznie w celach informacyjnych i w żadnym wypadku nie stanowią, ani zastępują one porady lekarskiej. Jeśli zechcesz spróbować którejkolwiek z metod, o której tu wspomnę, skonsultuj się wcześniej ze swoim lekarzem prowadzącym. Nie ponoszę odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych na powyższym blogu.